Otestovali jsme

TEST UNIVERZÁLNÍHO ÚKLIDOVÉHO PROSTŘEDKU EURONA BLACK GRAPE

Zkusili jste někdy drogerii a kosmetiku od české firmy EURONA? Naše redaktorka Anna otestovala Univerzální úklidový prostředek Black Grape na úklid celé domácnosti a sepsala o tom recenzi. Jak si Univerzální úklidový prostředek EURONA vedl a v čem je lepší než konkurenční výrobky? Další test je tady!

rozprašovač s univerzálním prostředkem Eurona Black Grape

Univerzální úklidový prostředek: pro čistou a voňavou domácnost

Univerzální úklidový prostředek EURONA Black Grape jsem zakoupila přímo na stránkách výrobce. O tomto výrobci jsem se dozvěděla díky kamarádce, která výrobky EURONA vyzkoušela přede mnou. První objednávku jsem pořád odkládala, ale pak jsem si řekla, že si na značku EURONA musím udělat názor sama. Rozhodla jsem se, že vyzkouším Univerzální úklidový prostředek Black Grape, který mohu otestovat v celé domácnosti. Když mi úklidový prostředek přišel, okamžitě mě na něm zaujalo:

 • božská vůně
 • hustota gelu
 • dávkování, díky kterému vydrží „Univerzál“ neskutečně dlouho

500 ml Univerzálního prostředku EURONA za cca 3,80 Kč

Univerzální úklidový prostředek EURONA můžete kápnout do kbelíku nebo ho naředit v rozprašovači v poměru 1:24. Jedno balení Univerzálu tak vychází na 50 půllitrových dávek a jeden půllitr naředěného přípravku vás vyjde přibližně na pouhých 3,80 Kč. Jaký jiný čisticí prostředek koupíte za takovou cenu? Já osobně podobný neznám.

eurona univerzální úklidový prostředek Black Grape

Zátěžové testy: jak dopadl test Univerzálního úklidového prostředku EURONA?

1. MYTÍ OKEN: Univerzál jsem kápla do kbelíku a naředila ho vodou. Okna jsem Univerzálem výborně odmastila a vyčistila všechny nečistoty. Při pohledu ven jsem měla pocit, jako by tam to okno ani nebylo. Univerzál při prvním zátěžovém testu nezklamal.

2. MASTNOTA V KUCHYNI: Také vás štve, když máte kamna a linku poprskanou od oleje nebo omáčky? Mastnotu a nečistoty z vaření jsem postříkala naředěným Univerzálem a houbičkou lehce setřela. Stejně tak jsem zatočila se špínou a mastnotou na obkladech kolem kamen.

3. ŠPÍNA V KOUPELNĚ: Tentokrát jsem dala koupelně pořádně nafrak, abych vyzkoušela sílu Univerzálu. Odevšad se na mě škodolibě smály fleky od make-upu, zaschlé mýdlo a zažloutlé dlaždičky od samoopalovacího spreje. Vyzbrojila jsem se Univerzálem, postříkala jsem jím umyvadlo, vanu a vodovodní baterie, nechala ho chvíli působit a vyčistila houbičkou. Výsledek? Koupelna zářila jako nikdy jindy!

4. VYTÍRÁNÍ PODLAHY: Univerzál je na vytírání podlahy bezkonkurenční. Do kbelíku jsem kápla Univerzál, naředila jsem ho teplou vodou a vytřela. Potěšilo mě, že nemusím přejíždět po znečištěných místech jako zběsilá. Stačilo znečištěná místa přetřít, nechat chvíli působit a znovu setřít.

5. SKVRNY: Skvrny na koberci, oblečení, pohovce… taky šílíte, když vám bytem přeletí děti a nepořádný manžel a zůstane po nich binec? Tu rozlité pití, tam rozpatlaná čokoláda, tady zase čáry od fixy. Postříkejte skvrny co nejdříve Univerzálem, případně aplikujte neředěný Univerzál rovnou na odolné skvrny. Skvrny poté vyčistěte nebo vyperte. Funguje to!

úklidová sada smeták a lopatka

S Univerzálním úklidovým prostředkem EURONA také můžete:

 • stírat prach
 • čistit koberce a čalounění
 • umývat všechny povrchy
 • odmašťovat
 • umývat WC mísu
 • čistit dlaždičky
 • aplikovat na odolnou špínu
 • používat na hubení rostlinných škůdců (EURONA je k přírodě „friendly“)
 • odstraňovat samolepky
 • čistit boty
 • vyčistit stříbrné šperky
 • odstranit smolu nebo motorový olej…

TIP: Chcete min. 20% slevu na jakékoliv výrobky značky EURONA? Registrujte se na stránkách EURONA a do vaší první objednávky napište ID 420-6350041991, které vám zajistí super slevu na kosmetiku a drogerii EURONA. Navíc získáte skvělé rady od úžasné paní Veroniky, která si Euronu zamilovala.

Univerzální úklidový prostředek zanechává nezaměnitelnou vůni čistoty. Tak jako tisíce dalších žen, i já jsem podlehla Univerzálnímu úklidovému prostředku EURONA. V tomto případě neváhám ani vteřinu a dávám nejvyšší možné hodnocení. Už se těším, až vyzkouším další výrobky EURONA!

Obsah balení: 1 000 ml

Cena 11/2022: 229 Kč před 20% slevou

Hodnocení redaktorky: 10 z 10 bodů

Napište nám do komentářů, jaké máte zkušenosti se značkou EURONA a inspirujte další ženy.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial