Otestovali jsme

TEST PARFÉMOVANÉHO TĚLOVÉHO SPREJE GUESS SEDUCTIVE NOIR

Parfémovaný tělový sprej Guess Seductive Noir patří mezi nejprodávanější vonné mlhy v drogeriích. Jak by také ne, když za super cenu koupíte luxusní vůni ve velkém balení? Tento tělový sprej zaujal i nás v redakci a naše redaktorka Anna ho vyzkoušela na vlastní kůži. Jak dopadl test tělového spreje Guess Seductive Noir?

žena navoněná tělovým sprejem Guess Seductive Noir

Vůně do kabelky? Ani náhodou

Tělový sprej Guess Seductive Noir vám vydrží dlouho. Za skvělou cenu zakoupíte 250ml balení s 8.4 FL. OZ. Vůně není tolik koncentrovaná jako toaletní vody, ale na vonění během dne je ideální. Velké balení je cenově výhodné, ale nepraktické pro nošení v kabelce.

První přivonění ke Guess Seductive Noir: luxus za dobré peníze

Mezi parfémovaný tělovými spreji se vonná mlha Guess Seductive Noir vyjímala jako královna mezi poddanými. Zlatočerný obal dojem luxusu jen umocňuje. Po prvotním přivonění jsem se rozhodla, že si vůni koupím. Sladká a zároveň elegantní vůně zaujala podle posledního balení v regálu i další ženy. Je to kvůli tomu, že v ní cítím nádech orientu, květin a unisex vůně?

Jak dlouho vydrží vůně Guess Seductive Noir na oblečení a pokožce?

Nastříkala jsem si Guess Seductive Noir na oblečení, krk a do vlasů a ihned mě uchvátila sladší a těžší vůně, ale mnohem méně koncentrovanější, než jak jsem zvyklá u toaletních a parfémovaných vod. Není to žádný bolehlav (ani pro okolí) a jemně vás zahalí do svých vonných tónů. Po hodině už jsem ale vůni necítila a měla jsem pocit, že nejsem navoněná. Kolegyně mi ale řekly, že vůni cítí. Pokud ji chcete cítit i vy a ne jen okolí, můžete se během dne přestříkat.

pivoňka v parfémovaném tělovém spreji Guess Seductive Noir

Jakou má parfémovaný tělový sprej Guess Seductive Noir vonnou kompozici?

Kdo miluje sladší vůně s příměsí orientálních složek, ten si Guess Seductive Noir zamiluje. Vonná mlha obsahuje:

Hlava: bergamot, šalvěj, pivoňka

Srdce: jasmín Sambac, konvalinka, kosatec

Základ: vanilka, haitský vetiver, semiš

Shrnutí: luxusní značková vůně za nízkou cenu

Vůně Seductive Noir je vhodná do chladnějšího počasí nebo na večerní události. Kdo miluje pozornost, ten může vůni používat do práce a na běžné nošení. Já osobně ji střídám s dalšími parfémy a nastříkám si ji na sebe, když mám chuť na sladší vůni, která mi nezpůsobuje bolest hlavy. Tuto vůni vám můžu doporučit bez ohledu na to, kolik je vám let. Rozhodně není jen pro mladé nebo jen pro zralé ženy. Zkrátka sluší všem ženám bez rozdílu věku. Není to ale nic pro ženy, které tíhnou ke svěžím citrusovým a vodním vůním.

žena navoněná parfémovaným tělovým sprejem Guess Seductive Noir

Závěrem recenze žen z internetu na sprej Guess Seductive Noir

  • Kupuji dceři, jemná sladká vůně, drží celkem dlouho, i když je to jen voda. Nezpůsobuje skvrny ani alergii, můžete nastříkat na oblečení a voní. Velké balení a super cena.
  • Úplně super na teplé dny, ale já se jí nemůžu nabažit i v zimě. A mé dcery též… Super a TOPka.
  • Byl to dárek, ale na základě spokojenosti obdarované zvažuji i o koupení toaletní vody. Je to opravdu podmanivá vůně s nádechem orientu, která zaujme.
  • Tento produkt mě velmi překvapil, zejména proto, že jeho vůně dlouho vydrží.

Obsah balení: 250 ml

Cena 01/23: od 168 Kč

Hodnocení redaktorky: 7 z 10 bodů

Napište nám do komentářů, jaká je vaše nejoblíbenější parfémovaná tělová mlha!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial