Streamování

18 NEJLEPŠÍCH NOVINEK NA NETFLIXU V ROCE 2024: TIPY NA NOVÉ FILMY A SERIÁLY

Máme tu nový rok 2024 a oblíbená streamovací platforma rozhodně nelenila: pro rok 2024 přináší famózní novinky. Na jaké filmy a seriály se můžete těšit během tohoto roku? Máme pro vás přehled nejlepších novinek na Netflixu v roce 2024, které postupně uvidíte na této streamovací službě!

filmové a seriálové novinky Netflix 2024

9 nejlepších filmových novinek na Netflixu v roce 2024

1. V letu (akční film 2024)

Profesionální zloděj a jeho tým expertů chystají obří akci – loupež půl miliardy dolarů ve zlatě z trezoru na palubě letadla 12 kilometrů nad zemí a s cestujícími na palubě.

Hrají: Kevin Hart, Gugu Mbatha-Raw, Vincent D’Onofrio

2. Mladá dáma (fantasy 2024)

Princezna Elodie rozhodně nenaplňuje pohádkový příběh: a žili s princem šťastně až do smrti. Právě její manžel, princ Charming, ji obětuje drakovi. Zapomeňte na to, co jste slyšeli o příbězích, které začínají „Bylo jednou…“ Tato princezna se musí spolehnout jen na sebe. 

Hrají: Millie Bobby Brown, Robin Wright, Angela Bassett

3. Kosmonaut z Čech (sci-fi 2024)

Kosmonaut se vrátí na Zemi a zjišťuje, že v manželství, které tu nechal, ho už nejspíš nic pěkného nečeká. V zoufalé snaze napravit pochroumaný vztah se ženou mu pak pomáhá tajemné prastaré stvoření, které se ukrývá v hlubinách jeho lodi.

Hrají: Adam Sandler, Carey Mulligan, Isabella Rossellini

4. Policajt z Beverly Hills: Axel F (akční komedie 2024)

Axel Foley se vrací do Beverly Hills po smrti dávného přítele. Foleyho dceři jde o život, a tak se spojí s novým parťákem a starými známými Rosewoodem a Taggartem. Společnými silami rozkryjí utajené spiknutí.

Hrají: Eddie Murphy, Joseph Gordon-Levitt, Kevin Bacon

5. Kryptotunel (dokumentární film 2024)

Dokument o skutečném zločinu, ve kterém tři muži na trhu s kryptoměnami podvodně vylákají z investorů miliony a pořádně si vyhodí z kopýtka.

Hrají: Ray Trapani

6. Pozůstalá (mysteriózní film 2024)

Mladá žena zdědí po smrti svého strýce pozemek, kde se nachází rodinné pohřebiště. Tajemnou atmosféru umocní nečekaný příchod nevlastního bratra hlavní hrdinky a policisté vyšetřující záhadné vraždy. V jejím okolí začne řádit vrah a na povrch vyplují temná tajemství.

Hrají: Kim Hyun-joo, Park Hee-soon, Park Byung-eun

7. Kuchyně (drama 2024)

Izi má konečně šanci vypadnout z Kitchen, jedné z posledních chudinských čtvrtí v Londýně. Když ale potká malého Benjiho, čeká ho těžká volba.

Hrají: Kane Robinson, Jedaiah Bannerman, Hope Ikpoku Jr.

8. Lekce truchlení (komedie 2024)

Po smrti slavného manžela, který se živil psaním, vezme dva svoje nejlepší kamarády do Paříže, kde vyplují na povrch temná tajemství i nepříjemné pravdy.

Hrají: Daniel Levy, Ruth Negga, Luke Evans

9. Sněžné bratrstvo (drama 2024)

Po havárii letadla v odlehlém srdci jihoamerických And musí pasažéři, kteří se štěstím přežili, spojit síly a spolehnout se jeden na druhého, aby se dostali zase domů.

Hrají: Enzo Vogrincic, Agustín Pardella, Matías Recalt

žena a muž se dívají na Netflix novinky 2024

9 nejlepších seriálových novinek na Netflixu v roce 2024

1. Bratři Sunovi (akční seriál 2024)

Mafián z Taipei vyrazí do Los Angeles, aby tam ochránil svoji tvrdohlavou matku i nic netušícího mladšího bráchu, kterým jdou po krku záhadní útočníci.

Hrají: Michelle Yeoh, Justin Chien, Sam Song Li

2. Podruhé mě neoklameš (thriller seriál 2024)

Díky nahrávce z domácí kamery bývalá vojačka zjistí, že smrt jejího manžela je jenom špička ledovce vražedného organizovaného zločinu, který sahá daleko do minulosti.

Hrají: Michelle Keegan, Adeel Akhtar, Richard Armitage

3. Kluk spolkne vesmír (drama seriál 2024)

S klukem, který v 80. letech vyrůstá na předměstí australského Brisbane, se život vůbec nemazlí a jeho rodinu navíc čekají nebezpečné časy.

Hrají: Travis Fimmel, Phoebe Tonkin, Simon Baker

4. Griselda (životopisný drama seriál 2024)

Griselda Blanco uteče se třemi malými syny a kilem kokainu z Medellínu do Miami, kde se z ní stane nemilosrdná šéfka drogového impéria, které se rychle rozrůstá.

Hrají: Sofía Vergara, Alberto Guerra, Christian Tappan

5. Forst (thriller seriál 2024)

Svérázný detektiv je kvůli svému přístupu k práci dočasně mimo službu. Najde si proto posilu, se kterou se na vlastní pěst pustí do vyšetřování série brutálních vražd.

Hrají: Borys Szyc, Zuzanna Saporznikow, Andrzej Bienias

6. Problém tří těles (sci-fi seriál 2024)

Čína v 60. letech minulého století. Něco se tehdy stalo, co dnes zabíjí vědce. Cítíte, jak se to blíží. Nebo někdo. Jsou na cestě. A nemůžete je zastavit. Těšte se na záhadnou zápletku o času, prostoru, virtuální realitě i fyzikálních zákonech. Od tvůrců Hry o trůny.

Hrají: Jess Hong, Liam Cunningham, Eiza González

7. Alice in Borderland (thriller seriál, 3. série 2024)

Mladík posedlý videohrami a jeho dva kamarádi se ocitnou v alternativní verzi Tokia, kde se musí účastnit krutých her, aby přežili.

Hrají: Kento Yamazaki, Tao Tsuchiya, Nijiro Murakami

8. Bridgertonovi (drama seriál 3. série 2024)

Osm nerozlučných sourozenců Bridgertonových hledá lásku a štěstí mezi londýnskou smetánkou. Podle úspěšných románů od Julie Quinn.

Hrají: Adjoa Andoh, Julie Andrews, Lorraine Ashbourne

9. Koruna (drama seriál 6. série 2024)

Fiktivní dramatizace skutečných politických událostí a osobních krizí, které přímo ovlivnily život i vládu královny Alžběty II.

Hrají: Imelda Staunton, Jonathan Pryce, Lesley Manville

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial