Streamování

NOVÉ TURECKÉ TELENOVELY NA ČESKÝCH TV STANICÍCH!

Turecké telenovely jsou v Česku fenoménem. Televizní stanice a streamovací služby přinášejí divačkám dabované telenovely s jejich oblíbenými, charismatickými herci a krásnými herečkami. Na jaké nové turecké telenovely se můžete těšit v roce 2024?

turecký pár z turecké telenovely

Nové turecké telenovely na českých TV stanicích

Na jaké romantické turecké telenovely s dramatickými zvraty se můžete těšit na českých TV stanicích v roce 2024? Přinášíme vám přehled!

1. Nauč mě milovat na TV Doma

Turecká telenovela „Nauč mě milovat“ se od 1. ledna 2024 objeví na TV Doma. V současné době běží upoutávky na romantický turecký seriál, který pojednává o muži jménem Ates a vychovatelce Layle. Společně se snaží společnými silami vytvořit domov pro osiřelé sourozence. Přestože se jim to zpočátku nedaří a děti novou rodinu odmítají, postupně se mezi všemi vytvoří pevné poutu. 

2. Vůně jahod na Prima Love

Turecký seriál „Vůně jahod“ uvidíte od 13. ledna 2024 na Prima Love. Seriál vypráví příběh velké lásky Asli v podání Demet Özdemir, která pracuje v cukrárně, a Buraka z bohaté rodiny. Asli kvůli Burakovi přijde o práci, a tak se se svou kamarádkou vydává do Bodrumu za prací v hotelu. Tento hotel ale patří rodině Buraka, kde se znovu setkávají a opět přichází kvůli němu o práci. Mezitím její matka začne pracovat jako kuchařka v bohaté rodině, a protože přišla o ubytování, začíná bydlet v této rodině. Asli se vrací k matce a zůstává s ní v domě bohaté rodiny. Po nějakém čase zjišťuje, že je to rodina Buraka…

turecký pár z turecké telenovely

3. Láska s vůní oliv na Prima Love

Již od 2. prosince se romantické divačky mohou dívat na tureckou telenovelu Láska s vůní oliv, kterou vysílá Prima Love. Mladá Haziran touží po práci v Tokiu. Namísto povýšení a kariérnímu postupu se musí vydat na odlehlý ostrov, aby našla něco, co donutí místního protivu k prodeji pozemku, na kterém má stát nový hotel. Návštěva ostrova se ale protáhne, protože mezi ženou z velkoměsta a Poyrazem, který miluje přírodu, přeskočí nečekaně jiskra.

4. Ve hře je láska na Prima Love

Od 9. února začne na Prima Love nová turecká telenovela Ve hře je láska. Ömer je známý a úspěšný byznysmen z bohaté rodiny. Do svatby se nehrne. Ale jeho rodina to chce změnit: chamtivá teta Neriman dostane za úkol od Ömerova dědečka Hulusiho najít mu nevěst. A když se jí to podaří, bude moct nadále bydlet se svým manželem v jeho honosném sídle. Neváhá a rychle vymyslí plán, v kterém figuruje servírka ze skromných poměrů Defne. Úkolem Defne bude vstoupit do Ömerova světa, získat si jeho srdce a stát se jeho ženou. Vypadá to nadějně. Stane se jeho asistentkou. Ömer jí věnuje pozornost, ale Defne víc přitahuje Ömerův šarmantní obchodní partner Sinan. Mladá žena se ocitne rozpolcená mezi dvěma pěknými muži… A aby toho nebylo málo, hrozí odhalení „plánu lásky“. Zvítězí city nebo peníze?

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial