Móda

TRENDY MÓDNÍ DOPLŇKY, SE KTERÝMI NEUDĚLÁTE CHYBU

Chcete vypadat trendy? Zkusit zcela nový styl nebo oživit šatník novými kousky? Pak byste kromě jiného měla řešit módní doplňky, které jsou nedílnou součástí vašeho outfitu. S čím neuděláte chybu a jak k doplňkům vlastně přistupovat? Poradíme vám!

žena s trendy módními doplňky

Náušnice můžete střídat dle příležitosti

Měla by žena mít jen jedny náušnice? V žádném případě! Jde o šperk, který je jako dělaný pro časté střídání. Sázkou na jistotu jsou náušnice bílé zlato. Pecky z bílého zlata jsou decentním šperkem, který je současně praktický a vhodný pro každodenní nošení.

Chcete-li přidat na temperamentu, sáhněte po náušnicích kruhových. Pro maximální eleganci jsou zase vhodnou volbou náušnice visací či řetízkové.

Vždy pamatujte na to, že byste styl a materiál náušnic měla sladit i s dalšími šperky. Nemusí například působit dobře, pokud budete mít náušnice z bílého zlata a k tomu náhrdelník ze zlata klasického žlutého nebo trendy růžového. Šperky vždy nosíme, pokud možno v jednotném stylu.

Kabelka či psaníčko

Dalším typicky dámským doplňkem jsou kabelky a psaníčka. Co konkrétně zvolíte, záleží na příležitosti. Pro každodenní nošení se lépe hodí praktičtější kabelka. Psaníčka zase poslouží k elegantnímu vzhledu na společenských událostech.

I zde platí, že kabelky a psaníčka by měly ladit se zbytkem vašeho outfitu. Bavíme se přitom o barvách, materiálech i designu jako takovém.

Náramkové hodinky jsou stále trendy

Ačkoli i na dámských zápěstích stále častěji vídáme chytré náramky a hodinky, klasické náramkové hodinky v módním průmyslu stále hrají prim. Náramkové hodinky totiž nejsou jen praktickým zařízením, jde i o šperk, který můžeme sladit se zbytkem našeho outfitu. Doma tak můžete mít hned několik náramkových hodinek a měnit je dle konkrétní příležitosti. Zatímco v případě každodenního nošení dnes mohou chytré hodinky dávat větší smysl, do společnosti vsaďte na klasiku.

Také boty mohou být módním doplňkem

Také společenská obuv je součástí outfitu, který by měl ladit s doplňky. Díky tomu se vlastně obuv sama o sobě stává doplňkem. Barvu bot tak například můžete sladit s již zmíněným psaníčkem nebo třeba pokrývkou hlavy. Botami můžete svůj outfit dotáhnout k dokonalosti, lze s ním ale také napáchat značné škody. Jejich výběr proto nepodceňujte. A je-li váš botník plný bot, rozhodně to není nic, za co byste se měla stydět! Naopak se toho nebojte využívat a boty střídejte klidně každý den.

Pásky, náramky…

I další drobnosti mohou pomoci celkový look vhodně dotvořit. Pěkný kožený pásek lze sladit s kabelkou či botami nebo třeba s páskem náramkových hodinek. Stejně jako v případě všech ostatních doplňků i zde musíte dbát především na to, aby celý oděv včetně doplňků působil jednotným dojmem. Žádný doplněk by neměl sám o sobě vyčnívat, vše musí skvěle hrát jako jeden celek. I jeden špatně naladěný nástroj totiž může rozhodit celý jinak dokonalý orchestr. A s módními doplňky to vlastně funguje stejně.

Sdílejte článek na Facebooku a inspirujte ostatní ženy ke kouzlení s módními doplňky!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial