Dieta a výživa

5 POTRAVIN PRO ZHUBNUTÍ BŘIŠNÍHO TUKU

Věděla jste, že podkožní tuk na břiše je jednou z nejškodlivějších forem tuku? Pokud bojujete s břišním tukem, máte příliš vysokou hladinu stresového hormonu kortizolu. Naštěstí víme, jak se tohoto tuku zbavit. Čtěte dál a načerpejte inspiraci!

žena s břišním tukem

Jídlem ke štíhlejšímu bříšku

Břišní tuk začne pomalu mizet, když cíleně změníte životní styl, přidáte lehčí cvičení, ujdete 10 000 kroků denně a doplníte jídelníček o potraviny, které snižují hladinu kortizolu. Dejte si s gustem tyto potraviny:

1. BIO hovězí maso

Maso krav krmených trávou obsahuje vyšší hladinu kyseliny CLA, která přirozeně stimuluje hubnutí. Zároveň je bohaté na omega-3 mastné kyseliny, které spalují tuky.

2. Zelený a černý čaj

Díky antioxidantům snižuje zelený a černý čaj hladinu kortizolu v krvi a navozuje pocit relaxace. 

TIP: Pijte čaj před jídlem a uvidíte, že sníte méně jídla.

3. Avokádo

Avokádo je nabité mononenasycenými tuky, které prokazatelně snižují zánětlivá v ložiska v těle, která přispívají k břišnímu tuku.

kiwi proti břišnímu tuku

4. Plnotučné mléčné výrobky

Plnotučné mléčné výrobky obsahují vysoký podíl antioxidantů, vitamínů B2 a B12, bílkovin a vápníku. Protein laktium v mléčných výrobcích snižuje krevní tlak, zatímco draslík pomáhá zmírnit svalové křeče vyvolané pocitem napětí.

5. Kiwi

Cože? Ano, kiwi! Obsahuje značné množství omega 3 mastných kyselin. Studie ukázaly, že když sníte dvě kiwi hodinu před spaním, zlepšíte si kvalitu a délku spánku.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial