Láska a vztahy

9 NEJLEPŠÍCH SEXUÁLNÍCH POLOH, KTERÉ VÁM POMOHOU ZAMILOVAT SE

Ano, opravdu! Existuje devět sexuálních poloh, díky kterým se zamilujete snáze do muže. Přestaňte ho vnímat jako kamaráda, převozníka nebo příležitostného milence. Propojte se s ním na vyšší fyzické a emocionální úrovni. Jaké sexuální polohy posunou váš vztah? Nenechte si ujít tento článek.

znak muž a žena

9 nejlepších sexuálních poloh pro smyslový a emocionální zážitek

1. „Chci být nahoře“

Muž leží pod ženou a žena nad ním řídí sex. Pro oba milence je to zranitelná poloha, která sama o sobě pomáhá vytvořit intimitu. Muž se musí spoléhat na její rozhodnutí, zatímco ona je vystavená jeho zvědavým pohledům. Tato sexuální poloha je ideální pro doteky a intimní laskání.

2. „Drž mě a nepouštěj“

V této sexuální poloze drží muž ženu, jako by mu právě skočila do náruče. Žena má nohy omotané kolem jeho pasu a ruce kolem jeho krku. Tato láskyplná poloha nahrává pomalým pohybům, vášnivým polibkům a romantickému pohupování.

3. „Vezmi si mě“

Misionářská poloha je nejintimnější sexuální polohou, kdy jste si blízko tvářemi a dotýkáte se navzájem celým tělem. Pro posílení emocionální intimity muž drží ženu za zadeček nebo přesune nohy na vnější stranu jejích nohou, aby si zcela podmanil její tělo.

4. „Kopíruj moje křivky“

Sexuální poloha „lžíce“ vytváří intenzivní a emocionální spojení, i když při ní nedochází k očnímu kontaktu. Muž a žena leží na stejném boku a muž ji ochranitelsky drží a kopíruje svým tělem její křivky. Je to skvělá poloha pro dotyky, tření a hlazení.

Tato poloha je považována za jednu z nejlepších sexuálních poloh pro dosažení ženského orgasmu.

5. „Sedni si a mlč“

Muž se posadí na židli a žena si na něj obkročmo nasedne, čelem k němu. Nohama se dotýká podlahy a zasypává muže smyslnými polibky. Oba mají prostor pro dráždivé laskání a šeptání sladkých slůvek.

žena a muž v sexuální poloze lotos

6. „Buď mou ztracenou druhou polovinou“

Poloha lotosového květu přináší ohromující emocionální intimitu. Muž si sedne na zem se zkříženýma nohama nebo do lotosové pozice. Žena si mu sedne na klín a nohy omotá kolem něj. Milenci jsou propleteni, tváří v tvář k sobě. Této poloze dodávají na intenzitě pomalejší a smyslné pohyby.

7. „Stůj a pracuj“

Představte si muže a ženu v misionářské pozici, kdy neleží, ale stojí. Muž a žena se dotýkají celým svým tělem, a to dodává sexuální poloze na intenzitě. V této poloze se milencům napínají svaly, a tím jsou na sobě fyzicky závislí.

8. „Pomalu, prosím“

V této sexuální poloze muž sedí, má natažené nohy a opírá se o ruce. Žena si sedne obkročmo čelem k němu, opře se rukama dozadu a natáhne nohy za něj. Tato poloha svádí k pomalým, jemným pohybům. Mezi milenci vzniká elektrizující napětí, kdy se nemohou moc hýbat a mohou se jen navzájem sledovat.

9. „Když řeknu, přibrzdíš“

Žena si lehne na záda na okraj postele a položí nohy na ramena muže, který stojí naproti ní. Oba milenci mají sex pod kontrolou: muž pohyby a žena může pomocí nohou muže mírně odtlačit od sebe a přibrzdit ho, nebo ho nechat, aby se do ní zcela opřel.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial