Krása

JAK ODSTRANIT PRODLOUŽENÉ ŘASY BEZPEČNĚ?

Prodlužování řas se stalo módní záležitostí. Během chvíle získáte oslnivý pohled a ušetříte si čas líčením očí. Jenže po několika týdnech umělé řasy prořídnou. Jak odstranit prodloužené řasy, když už je nechcete? S tímto průvodcem to zvládnete bezpečně, bez poškození vašich přírodních řas.

žena s prodlouženými řasami

Co potřebujete k odstranění prodloužených řas?

Existuje několik metod, kterými odstraníte umělé řasy. Většina zahrnuje odličovače make-upu, séra na bázi oleje a napařování obličeje. Tato trojkombinace pomáhá uvolnit lepidlo prodlužovaných řas, takže snáze vypadnou. Pro domácí odstranění budete potřebovat:

  • vatové tamponky nebo tyčinky
  • ricinový nebo kokosový olej
  • čistý kartáček z řasenky nebo hřebínek na řasy
kokosový olej na odstranění prodloužených řas

jak odstranit prodloužené řasy?

1. Odličte veškerý oční make-up.

2. Namočte vatový tampon nebo tyčinku do přírodního ricinového či kokosového oleje a jemně si jím přetřete řasy. Nechte olej vsáknout do lepidla, které kosmetička použila na prodlužování řas. Nechte několik minut působit.

3. Napařte si obličej po dobu 10 minut. Horká pára pomáhá uvolnit lepidlo.

4. Po napaření jemně pročešte řasy hřebínkem na řasy. Česáním oddělíte své řasy od prodloužených. S trochou štěstí vám uvolněné umělé řasy vypadnou.

5. Podle potřeby postup zopakujte.

Buďte trpělivá. Pravděpodobně se vám nepodaří odstranit všechny umělé řasy napoprvé. Prodloužené řasy si nikdy neodtrhávejte násilím, abyste si nevytrhla své přirozené řasy.

Pokud je to možné, nechte si umělé řasy odstranit profesionální kosmetičkou.

Sdílejte článek na Facebooku se svými přáteli!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial