Láska a vztahy

12 ZNAKŮ, ŽE JSTE POTKALA SPŘÍZNĚNOU DUŠI

Je to pravá láska, není to pravá láska? Běží vám tohle hlavou při pohledu na partnera? Jak vlastně poznáte, že jste potkala spřízněnou duši? Lidé vám mohou odpovědět, že to poznáte, až ji potkáte. Věřte své intuici a ujistěte se podle těchto dvanácti znaků, že jste poznala spřízněnou duši.

žena a muž jako spřízněné duše

12 znaků, že je partner vaší spřízněnou duší

1. Můžete být sama sebou

Můžete říct partnerovi cokoliv, co vás napadne, dělat bláznoviny… a nemusíte se bát, že se ztrapníte nebo zesměšníte. Otevíráte partnerovi své nitro a cítíte se vedle něho bezpečně.

Když máte náročný den, nemusíte skrývat smutek, vztek ani frustraci. Můžete svobodně vyjádřit lásku k partnerovi, podělit se s ním o své sny a svěřit se mu se svými životními vzestupy a pády.

2. Rozesměje vás

Smích léčí. Pokud vás partner dokáže rozesmát, je to znamení, že je vám spolu dobře. Upřímný smích vnáší do vztahu radost a uvolněnou atmosféru.

3. Vyjadřuje vám lásku mnoha způsoby

Dává vám najevo slovy i činy, jak moc vás miluje. Dívá se vám hluboko do očí. Chce být ve vaší přítomnosti a umí s vámi i mlčet.

Svou lásku vyjadřuje objímáním, líbáním, dárky, pomocí v domácnosti i starostlivostí, když vám není dobře.

4. Věnuje vám plnou pozornost

Pro spřízněnou duši jste středobodem světa. Když je partner s vámi, ignoruje mobilní telefon, naslouchá vám a snaží se vás povzbudit a utěšit.

5. Je čestný a věrný

Partner dělá přesně to, co říká, a tím vás ujišťuje o své lásce. Nepronáší prázdná slova. Neschází se za vašimi zády s jinými ženami. Nemá před vámi tajemství, která by narušila důvěru. Neverbální komunikací ukazuje, že mluví pravdu. Víte, že mu můžete ve všech ohledech věřit.

srdce z dlaní

6. Respektuje vaše hodnoty

Respektuje to, čemu věříte, a dokáže to ocenit. Může jít o vaše názory na víru, politiku, společenskou etiketu nebo morální hodnoty. Navzájem se podporujete ve svém růstu.

7. Pomáhá vám být lepší

Milovat druhého znamená chtít pro něj to nejlepší. Spřízněná duše vás povzbuzuje v tom, co děláte a v co věříte. Nepochybuje o vás, nesráží vás a udělá vše pro to, abyste byla v životě spokojená. I kdyby to znamenalo přestěhovat se za vámi nebo vám dát prostor k seberozvoji.

8. Zjišťuje, co máte ráda

Věnuje velkou pozornost věcem, které se vám líbí. Dává vám najevo, že zná vaše touhy tím, jak se k vám chová a jaké dárky vám dává. Dělá pro vás věci, které ho nemusí bavit, ale chce vás jednoduše udělat šťastnou.

9. Nese zodpovědnost za své chování

Partner umí přiznat, že udělal chybu a přebírá zodpovědnost za své činy. Ví, kdy je vhodné se omluvit.

10. Respektuje vaši rodinu a přátele

Partner ví, že bez ohledu na to, jak dlouho jste ve vztahu, potřebujete kontakt s rodinou a přáteli. Nežárlí, když chcete strávit čas bez něho, zavolat kamarádce nebo navštívit příbuzné.

11. Máte společné zájmy a životní cíle

Máte s partnerem podobné zájmy a stejné životní cíle, které utužují váš vztah. Je ale v pořádku, když neděláte všechno spolu.

srdce v kávě

12. Vaši přátelé a rodina ho mají rádi

Rodina a přátelé respektují váš vztah a vaši spřízněnou duši mají upřímně rádi. Cítí, že vám nechce ublížit a že se k sobě hodíte.

Než přitáhnete k sobě spřízněnou duši, musíte být vnitřně uzdravená, smířená s minulostí a připravená na životní lásku. Někdy je to dlouhá cesta a často kvůli touze po lásce ignorujete tzv. red flags.

Pokud jste zatím nenašla svou spřízněnou duši, objevujte, co máte ráda, co vás dělá šťastnou, co vás těší a jak dosáhnout svých snů. Vydejte se na tuto dobrodružnou cestu s pokorou, otevřeným srdcem a v souladu se svými hodnotami a tělem.

Až si budete užívat čas o samotě a dokážete se těšit z vlastní společnosti, jste připravena na setkání se spřízněnou duší.

Sdílejte článek na Facebooku a pomozte přátelům rozklíčovat, jak poznají spřízněnou duši!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial